Najczęstsze pytania zadawane przez Was. Oto i one!


1. Czy zawsze fotografujecie w duecie?

Jeśli chodzi o reportaże ślubne to jesteśmy nierozłączki! Większość sesji narzeczeńskich również fotografujemy we dwójkę. A jeśli chodzi o sesje indywidualne to przeważnie fotografujemy w pojedynkę, ale umówmy się: dwie na jedną/jednego? Tak się nie gra! :D

2. Czy fotografujecie na terenie województwa X?

Fotografujemy na terenie całej Polski, a nawet za granicą, jeżeli jest taka potrzeba. Cena, którą Wam podamy będzie zawierała koszty dojazdu.

3. Jesteśmy zainteresowani! Co teraz?

Bardzo nam miło! Najpierw chcemy Was bliżej poznać, więc świetnie byłoby spotkać się na żywo przy dobrej kawie lub umówić na rozmowę na Skype. Jeśli Wam się spodoba, to na kolejnym spotkaniu podpisujemy umowę lub wyślemy Wam ją elektronicznie. Wpłacając zadatek, macie z naszej strony gwarancję rezerwacji terminu. Kiedy zobaczymy się następnym razem, będziemy miały już ze sobą aparaty i uwiecznimy dla Was najpiękniejsze chwile.

4. Jak długo będziemy czekali na zdjęcia?

Maksymalnie 14 dni od daty ślubu lub sesji poślubnej, jeżeli była wyjazdowa. Na album w sezonie trzeba zaczekać ok 4-6 tygodni.


5. Czy wszystkie zdjęcia, które oddajecie są obrobione?

Co do jednego. Każde zdjęcie kolorujemy, dopieszczamy i dopiero wtedy uznajemy je za skończone dzieło. Nie ma mowy o wysyłaniu surowych zdjęć.

6. Co jeżeli nie będziecie mogły się pojawić? Zapewnicie nam zastępstwo?

Tfu, tfu, odpukać! Nie bierzemy tego nigdy pod uwagę, ALE GDYBY… Możecie być pewni, że o wszystkim powiadomimy i zapewnimy Wam godne zastępstwo :)

7. Macie pozwolenie na fotografowanie w Kościele?

Zawsze udajemy się do zakrystii, żeby się księdzu przedstawić, porozmawiać chwilę i jeszcze żaden od nas tej “odznaki” nie wymagał :) Ale mamy je! Zawsze przy sobie.